Home » دسته‌بندی نشده » پیشگامان نیکوکار دیزبادی جایزه دریافت می کنند

پیشگامان نیکوکار دیزبادی جایزه دریافت می کنند

همه ساله طی یک برنامه خاص و در حضور کلیه مردم #دیزباد_بالا، به تعدادی از نیکوکاران و پیشگامان حوزه محیط زیست، بهترین های بهداشت و سلامتی، زیبا سازان، شادی آفرینان، امیدسازان، ورزشکاران، قانون مداران و همچنین برترین های حوزه اجتماعی (اخلاقی و رفتاری) و سایر فعالیت هایی که در جهت توسعه همه جانبه روستا صورت گیرد جوایزی ازسوی شورای اسلامی تهیه و به آنها تقدیم می شود.
به عنوان مثال در مراسم جام نوحصار سال ۹۵ به یک زوج دیزبادی (آقای ناصر میرشاهی و همسر ایشان) که با در آوردن کاپشن و سوزاندن آن ، آتش سوزی یک کوه را با کمک سایر هم ده دیاران مهار کرده بودند، جایزه داده شد. آقای حسین میرشاهی کارمند بازنشسته ۶۶ ساله دیگری است که همه ساله در فصل برداشت گیلاس به مدت یک ماه در کوهی بلند (کریم آباد) مستقر می شود و با نصب دو بلندگوی قوی برای شادی مردم و کارگران از صبح تا غروب آهنگ پخش می کند.
آقای محمد اسماعیل غلامحسنی پیرمرد و باغدار ۹۴ ساله، انسان شاد و خندانی است که با چهره خندان خود همیشه به مردم روحیه می دهد و به عبارتی همیشه روشنی بخش آینده ای شاد و امیدوارکننده است.
طیب خاتون، نانوای دیزباد و خانم خوش سلیقه ۷۰ ساله دیگری است که با کاشت گل و گیاه فراوان زیباترین کوچه دیزباد را ایجاد کرده است.
آقای نعمتی پیرمرد ۹۰ ساله و آخرین آسیابان آسیاب آبی دیزباد می باشد که فردی شاد، امیدبخش، رئوف و شاعر می باشد که در ردیف جایزه بگیران سال ۹۵ دیزباد بالا بود.
سلامت، سعادت، موفقیت و بهروزی کلیه نیک اندیشان دیزبادی آرزوی ماست و امیدواریم در مراسم امسال نیز، انشاالله به تعداد دیگری از نیکوکاران و پیشگامان عرصه های توسعه و پیشرفت دیزباد جایزه اهدا گردد و روز به روز بر تعداد آنها افزوده گردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *