Home » دسته‌بندی نشده » اطلاعیه شماره ۲

اطلاعیه شماره ۲

به نام خدا
با سلام وآرزوی سعادت وبهروزی هم ده دیاران محترم ، همانطوریکه استحضار دارید روز ۲۹ اردیبهشت ماه انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای شهر وروستا برگزار می گردد و شرکت آگاهانه شما تاثیر به سزائی در پیشرفت ، توسعه وتعالی دیزباد فردا خواهد داشت .
برابر روال چهار سال گذشته ، مسائل مهم و همگانی دیزباد ، ازکانال های مختلف اطلاع رسانی شورا ، در اختیار مردم قرار می گیرد ، به عنوان مثال در اطلاعیه شماره یک شورا که در پائیز ۹۵ به اطلاع شما رسید ، از عموم مردم درخواست گردید در ثبت نام اینترنتی آمار گیری نفوس ومسکن دیزباد ، شرکت کنید ، خوشبختانه این درخواست مورد استقبال هم ولایتی های فرهیخته قرار گرفت و با مشارکت واحساس مسئولیت شما ، دیزباد مقام نخست ثبت نام اینترنتی روستاهای استان خراسان رضوی را کسب نمود وجمعیت دیزباد به بیش از ۱۳۰۰ نفر رسید که انشاالله از این ببعد ، بر این مبنا حق سرانه دیزباد پرداخت خواهد شد و همچنین در تایید وتصویب طرح های دولتی ، روستای دیزباد در اولویت چند برابری نسبت به گذشته قرار گرفته واز انزوا خارج خواهد شد .
لذا ، به منظور همخوانی آمار جمعیتی مذکور با سایر سرشماری های جنبی ، از عموم هم ولایتی های عزیز ساکن شهرهای مشهد ، نیشابور و . . . درخواست می گردد در انتخابات اردیبهشت ماه شرکت نموده ورای خود را در دیزباد به صندوق رای بیندازید .
امید واریم این شعار انتخاباتی زیبا ، متفکرانه و تجربه شده کشور کانادا آویزه گوش همگان قرار گیرد :

(( مسئولین وسیاست مداران بد توسط مردم خوبی که رای نمی دهند انتخاب می شوند ))

شورای اسلامی دیزباد بالا
۱۶/۲/۹۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *